11:43, 20 Tetor 2019

Prezantuesi i njohur shqiptar, Besim Dina, iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive, të shtunën që sapo kaloi, njofton Klan Kosova.

Ai tregoi shumë gjëra në 60 sekonda dhe ndër të tjerash foli edhe për martesën.

Siç e dini, moderatori i emisionit Oxygen nuk është i martuar dhe çfarë pati për të thënë rreth kësaj teme, e kuptoni përmes videos së mëposhtme.

Konkurs Pune

Lexo më shumë