A doni diçka të ëmbël? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A doni diçka të ëmbël?

NULL NULL
07.05.2015 08:00
Artisti Gani Lllalloshi ka marrë iniciativën që t'i mbledhë shumë punime të artistëve shqiptarë dhe t'i ekspozojë para publikut slloven.

Ekspozitës grupore “Do you want something sweet” (A doni diçka të ëmbël?), do të  hapet me 29 maj në qytetin Piran të Sllovenisë.

Emrat kryesorë të kësaj ekspozite janë : Haveit, Jetmir Idrizi, Majlinda Hoxha, Alketa Xhafa, Rudina Xhaferi dhe të tjerë.