95 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

95 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

NULL NULL
09/08/2022

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë shqiptuar 1 mijë e 928 gjoba trafiku.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 95 aksidente trafiku, nga të cilat 36 kanë qenë me të lënduar dhe 59 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar 24 persona dhe 19 të tjerë janë dërguar në mbajtje.