Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

42-vjeçari shqiptar humb jetën në burgun grek

NULL NULL
03.12.2023 12:16

Një shqiptar i burgosur në Greqi, ka vdekur në qeli.

Fillimisht po dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe patologjike, por mjekët ligjorë ende nuk e kanë dhënë fjalën e fundit lidhur me ngjarjen, raporton Euronews.al, transmeton Klankosova.tv.

42-vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk dihet, po vuante dënimin në burgun “Balkoura”, ndërsa është transportuar pa shenja jete drejt spitalit të Trikallas, bëjnë të ditur mediat greke.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.