Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

4 rregullat për një lidhje stabile

NULL NULL
04.05.2015 14:32

Gjithkush mendon të krijojë një lidhje stabile dashurie.

Ka edhe raste kur impresionohemi kur shohim se si dikush i`a shpreh ndjenjat njëri-tjetrit.

Për t`i kuptuar këto faktorë se si ta bëni lidhjen tuaj të zgjasë, ndiqni katër këshillat më poshtë:

  1. Shpalosni dhe ndiqni pasionin tuaj
  2. Njihni shkaqet tuaja
  3. Bëni paqe dhe kompromis mbi  të kaluarën tuaj
  4. Lirohuni nga pritshmëritë tuaja

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.