37 raste të reja me COVID-19 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

37 raste të reja me COVID-19

NULL NULL
25.02.2023 10:35

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se 37 persona janë infektuar me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit.

Gjatë këtyre orëve nuk është regjistruar asnjë viktimë teksa nga ky virus janë shëruar 21 persona, njofton Klankosova.tv.

Numri i rasteve aktive mbetet 191 persona të infektuar.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Rastet IKSHPK

lajme të ngjashme