363 raste aktive me COVID-19 - Klan Kosova

363 raste aktive me COVID-19

NULL NULL
2 weeks më parë

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 363 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar dy raste të reja dhe 29 pacientë të pacientë të shëruar, njofton Klankosova.tv.