320 raste aktive me koronavirus - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

320 raste aktive me koronavirus

NULL NULL
03/12/2021

320 raste janë me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë zero raste të vdekjes dhe 16 pozitive u regjistruan në 24 orët e fundit në vend, njofton MSh, transmeton Klankosova.tv.

Numri total i të vaksinuarve ka shkuar në mbi 1.6 milion.