22 vjeçarja që ka dy vagina - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

22 vjeçarja që ka dy vagina

NULL NULL
03.05.2015 15:00

Ylli i Youtube-it, Cassandra Bankson, ka arritur të bëhet lajm në mediat botërore pasi në një video tregoi që kishte vetëm një veshkë, por ajo çka është interesante në organizmin e kësaj vajze është se ajo ka dy vagina, dy mitra dhe dy kanale urinare.

22 vjeçarja nga San Fracisko u ka treguar një milion ndjekësve të saj në Youtube se si doktorët zbuluan organet shtesë të saj nga një dhimbje e kurrizit verën e kaluar.

Për më tëpër shikoni videot se si ajo spjegon rrjedhshmërine e ngjarjes së saj.