Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

‘’2 cm Humans’’, mini- animacionet e realizuara nga çifti Goleshi -Pallaska (VIDEO)

NULL NULL
27.03.2023 15:50
Vizatimet 2cm

Të punosh online nga shtëpia është një tjetër profesion profitabil, i cili viteve të fundit praktikohet shumë, dhe është mjaft fleksibil.

Mini- animacionet nga ‘’2cm Humans’’ janë pasqyrim i jetës reale të njerëzve që na rrethojnë, vetëm në një dimension më të vogël.

Përmes stories së gazetares Adea Grezda ju sjellim punën e realizimit të ilustrimeve nga një çift.

Për detaje ndiqeni kronikën e mëposhtme:

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.