16 herë kur të famshmit na treguan se si të zotërojmë versione të ndryshme të vetes - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

16 herë kur të famshmit na treguan se si të zotërojmë versione të ndryshme të vetes

NULL NULL
09/08/2022

Të famshmëve shpesh u bëhet grimi dhe flokët nga profesionistë për ngjarjet e tapetit të kuq, dhe shumë prej tyre gjithashtu duan të eksperimentojnë me pamjen e tyre dhe të kalojnë nëpër ndryshime emocionuese stili.

Por ndonjëherë, të qëndrojnë krejt e natyrshme është pikërisht ajo që ata kanë nevojë.

Pavarësisht se çfarë lloj look-u zgjedhin për ditën, bukuria e tyre shkëlqen edhe përmes fotove.

Ne gjetëm disa foto mahnitëse të 16 të famshmëve që dëshmojnë se i shkon çdo pamje.

Gwyneth Paltrow


Gigi Hadid


Salma Hayek


Alyssa Milano


Jennifer Lopez


Scarlett Johansson


Helen Mirren


Jennifer Garner


Khloe Kardashian


Julianne Hough


Jessica Biel


Lady Gaga


Christy Turlington


Cindy Crawford


Demi Moore


Gwen Stefani