15 foto që mund t'ju bëjnë të përjetoni të gjitha emocionet e jetës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

15 foto që mund t’ju bëjnë të përjetoni të gjitha emocionet e jetës

NULL NULL
1 week më parë

Emocionet janë ngjitëse – prandaj zgjidhni me mençuri njerëzit që ju rrethojnë sepse duket sikur grupi juaj me të vërtetë tërheq tela të vegjël në tru, duke ju bërë të ndiheni në një mënyrë të caktuar.

Thënë kështu, ne duam që ju të ndjeni një shpërthim të vërtetë emocional tani, kështu që “lidhni rripin e sigurimit” sepse do të kalojmë në një slitë të vërtetë ndjesie.

Bright Side prezanton 15 fotografi që do t’i ristartojnë qendrat emocionale në trurin tuaj dhe do t’ju bëjnë të ndiheni më të gjallë se kurrë.

“Gruaja ime lindi binjakë të bukur. Unaza e martesës në dorë të tyre”

“Fytyra e vogëlushit kur sheh akullore”

“Më në fund mora kitarën e ëndrrave të fëmijërisë. Punova shumë për të dhe tani jam njeriu më i lumtur në botë”

I kam lyer flokët që më janë thinjur para kohe që kur isha rreth 20 vjeç. Më në fund vendosa t’i lë të “fluturojnë” të lirë në moshën 35-vjeçare”

“Unaza ime e martesës në dorën e djalit tim”

“Urime për gjyshin tim që feston ditëlindjen e tij të njëqindtë!”

“Pas 2.5 vitesh martesë duke mbajtur një unazë martese prej 10 dollarësh, dje burri im ma dha këtë”.

Henry Cavill dhe “djali” i tij i bukur

Vetëm një foto e gjyshit tim me një lepur gjatë punës në kopsht”

“Gjyshja ime kërkoi të bënte një foto me këtë burrë legjendar”

“Gjeta një yll deti në një udhëtim hiking në Oregon që në fakt kishte një buzëqeshje”

Vetëm shikojeni atë buzëqeshje. Ajo tregon një histori.

“Stërgjyshja ime 104-vjeçare dhe vajza dymuajshe takohen për herë të parë”

“Kur je i lodhur, por je argëtuar shumë në park”

“Mamaja ime nuk kishte shkop peshkimi, kështu që vetëm hodhi një pe. Ajo ishte e vetmja që kapte diçka gjatë gjithë ditës. Nuk e kam parë kurrë kaq të emocionuar”