11:02, 2 Prill 2020

Në Mal të Zi janë regjistruar 17 raste të reja me koronavirus dhe tani janë gjithsej 140 sish, tha epidemiologu Senad Begiq.

Begiq tha në një konferencë të rregullt shtypi në internet se e mërkura ishte një ditë tjetër e vështirë për Malin e Zi.

Janë edhe 1,028 persona të karantinuar atje, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë