14 vjeçarja aborton në klinikë private, prangoset 21 vjeçari për dhunim (VIDEO)

14 vjeçarja aborton në klinikë private, prangoset 21 vjeçari për dhunim (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Një e mitur u shfrytëzua seksualisht nga një djalë 21 vjeçar.

Ky e fundit për dy muaj e kishte dërguar 14 vjeçaren në motele të ndryshme dhe ajo mbeti shtatzënë, ndërkaq foshnjën e abortoi.

Pas këtij rasti ajo bashkë me prindërit e denoncuan rastin në polici dhe i dyshuari u arrestua.

Kronikë e gazetares Qendresa Bellagoshi.