12 të vdekur dhe 410 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

12 të vdekur dhe 410 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

NULL NULL
1 month më parë

12 persona kanë vdekur dhe 410 raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, njofton MSH, transmeton Klankosova.tv.

Ndërkohë, 1 mijë e 732 persona janë shëruar nga ky virus dhe mbi 14 mijë raste janë aktualisht aktive.