Futbollisti i Hamburgut futet në tribunë, përplaset me tifozin (VIDEO)

Futbollisti i Hamburgut futet në tribunë, përplaset me tifozin (VIDEO)

NULL NULL
2 muaj më parë

Ndeshja e djeshme e Kupës së Gjermanisë, Dinamo Dresden – Hamburg, ka sjell një ngjarje të pazakontë.

Në mbyllje të ndeshjes, mbrojtësi i Hamburgut, Toni Leistner, nuk kontrolloi dot vetën, përderisa është futur në tribunë aty ku gjendeshin disa tifozë dhe është përplasur më njërin prej tyre, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë video nga rasti në fjalë: