11-vjeçari zhduket në Fushë Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

11-vjeçari zhduket në Fushë Kosovë

NULL NULL
29.01.2023 09:01

Një baba në Fushë Kosovë ka raportuar se djali i tij 11-vjeçar është zhdukur.

Sipas babait, djali i tij ka dalë nga shtëpia, në rrugën “Hysen Xhakolli” dhe nuk ka ndonjë informacion për vendndodhjen e tij.

Për këtë rast është njoftuar prokurori, ndërkohë që vazhdojnë hetimet, njofton policia, transmeton Klankosova.tv.