Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

11-shet e mundshme: Chelsea-Liverpool

NULL NULL
10.05.2015 12:43
Sot në orën 17:00 zhvillohet ndeshja derbi e Premier League në mes Chelseat dhe Liverpoolit.

Kjo ndeshje nuk është interesante ashtu sikurse herët e kaluara, pasi Chelsea e ka fituar titull dhe luan vetëm për prestigj. Në anën tjetër Liverpooli do të mundohet të marrë pikë dhe të ngritët në renditjen tabelore.

Formacionet e mundshme

Chelsea: Petr Cech, Branislav Ivanovic, Gary Cahill, John Terry, Cesar Azpilicueta, Ramires, Nemanja Matic, Willian, Cesc Fabregas, Eden Hazard, Loic Remy.

Liverpool: Simon Mignolet, Emre Can, Dejan Lovren, Martin Skrtel, Glen Johnson, Jordan Henderson, Lucas Leiva, Jordon Ibe, Philippe Coutinho, Raheem Sterling, Rickie Lambert.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.