Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

10 vendet që duhet t`i provoni për të bërë seks

NULL NULL
03.05.2015 15:35

Sfidimi i vetes për të bërë seks në vende që u`a ngrisin adrenalinës sipas seksologëve ndikon në një jetë të mirëfilltë seksuale.

Lista më poshtë përfshin vendet ku seksi merr kuptim tjetër.

1. Mbi piano 

2. Makinë të policisë

 

3. Në park lodrash

 

4. Në gondolë

 

5. Në vende me karakter historik

 

6. Mbi lavatriçe

 

7. Në një pyll tropikal

 

8. Në supermarkete gjigante si IKEA

 

9. Në zyrë

 

Dhe më sfiduesja nga të gjitha.

10. Në rrëzën e malit të mbuluar me borë

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.