10 qytetarë të infektuar me COVID-19 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

10 qytetarë të infektuar me COVID-19

NULL NULL
22.09.2022 11:51

10 raste pozitive me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit.

Ministria e Shëndetësisë tutje njofton se nuk ka viktima dhe se numri i rasteve aktive është 55, transmeton Klankosova.tv.

Janë kryer 189 testim, ndërkohë 19 qytetarë janë shëruar.

May be an image of text that says 'NDETESISE NN COVID-19 Doza 1 Prva First dose 904.284 ç 22. 09. 2022 Doza 2 Druga /Second dose 824.657 Testime Doza 3 Treća Thiro dose 105.128 oret fundit lednia Tested within hrs 189 0000 Doza Cetrvrta Fourth dose 1.779 pozitive slučajevi/ Poi 10 pozitivitetit pozitivnih testova/ positivity 0.52% Numri % dozave sheruar Izlečeni Recovered 19 COVID-19 number adminstered 1.836.040 Vdekje Umrli/ Deaths Raste aktive Active 55 vaksinuar Tevaksinuarbrenda brenda 24oreve Vakcinisani poslednja časa Vaccinated within hours 16'