Rama mbledh në Tiranë krerët e partive shqiptare të Maqedonisë së Veriut

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama do të presë sot në një takim përfaqësuesit e të gjitha partive shqiptare në Maqedoninë Veriut. Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, Afrim Gashi i Alternativës, Menduh Thaçi i PDSH-së dhe Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët do të jenë të pranishëm në takimin me kryeministrin Edi Rama. Tema që pritet … Continue reading Rama mbledh në Tiranë krerët e partive shqiptare të Maqedonisë së Veriut