Pejë: Mbrëmë u plagosën dy persona, njëri në gjendje më të rëndë

Dy persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:55 në fshatin Kryshec të Pejës. Të plagosurit janë dërguar fillimisht për trajtim në Spitalin Rajonal të Pejës, derisa njëri nga ta më pas është dërguar në Qendren Klinike dhe Universitare. Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi rajonal … Continue reading Pejë: Mbrëmë u plagosën dy persona, njëri në gjendje më të rëndë