Liverpool e nis ndeshjen me epërsi ndaj Tottenham (VIDEO)

Ka filluar ndeshja midis Tottenham dhe Liverpool, e cila luhet për ta siguruar trofeun e Ligës së Kampionëve. Në minutën e parë të kësaj ndeshje, Liverpool e siguroi një penallti, të cilën e shfrytëzoi mjaftë mirë Mohamed Salah. Kjo përballje angleze fillojë me një minutë heshtje për ta nderuar ish-futbollistin e njohur, Jose Antonio Reyes, … Continue reading Liverpool e nis ndeshjen me epërsi ndaj Tottenham (VIDEO)