I vjen fundi makthit të Tiranës, fiton pas 6 vjetësh kundër Partizanit

Ka përfunduar me rezultatin 1-2 ndeshja midis Partizanit dhe Tiranës e cila u luajt në “Air Albania Stadium”. Ndeshja nisi mjaft vrullshëm për bardheblutë ku shënuan që në minutën e 8-të me anë të Idriz Bathës, por Bardhi barazoi vetëm tre minuta më pas, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova. Goli i fitores u shënua … Continue reading I vjen fundi makthit të Tiranës, fiton pas 6 vjetësh kundër Partizanit