Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zyrtarët e lotarisë kërkojnë foto qensh për bileta gërvishtëse

NULL NULL
03.05.2023 23:53
lotaria, qeni, foto

Zyrtarët e lotarisë në Karolinën e Jugut njoftuan se po zhvillojnë një konkurs për pronarët e qenve që duan të shohin fotot e kafshëve të tyre shtëpiake në një biletë lotarie me gërvishtje.

Lotaria South Carolina Education tha se po kërkon pesë qenë për të dekoruar biletat e Happy Pawlidays prej 2 dollarësh që do të lëshohen në tetor.

Pronarët e qenve mund të paraqesin foto për shqyrtim në sceducationlottery.com.

Pesë fituesit do të marrin secili një kartë dhuratë prej 100 dollarësh për Chewy.com.

Regjistrimet pranohen deri më 12 maj.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.