Zyrtare: Haxhi Krasniqi bokson më 5 gusht në "Fadil Vokrri" - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zyrtare: Haxhi Krasniqi bokson më 5 gusht në “Fadil Vokrri”

NULL NULL
17.05.2023 15:52
Haxhi Krasniqi

Është zyrtarizuar meçi i boksierit Haxhi Krasniqi, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Krasniqi do të boksojë më 5 gusht në Prishtinë.

Ai tha se do t’ju ofrojë tifozëve një natë të paharruar.

“Në mes të stadiumit, me shumë dashuri, unë, biri yt Kosovë”, tha Krasniqi.

Me këtë rast ai falënderoi kryetarin e Prishtinës Përparim Rama dhe kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi/Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.