Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zyrtare: Drita nënshkruan me sulmuesin e Fushë Kosovës

NULL NULL
10.06.2023 15:42

Klub i Futbollit, Drita ka njoftuar se ka nënshkruar me Rilind Haziraj.

Haziraj me skuadrën gjilanase ka nënshkruar kontratë trevjeçare, njofton Klankosova.tv.

Haziraj është pritur nga drejtori sportiv i klubit Valon Zymberi i cili i ka uruar mirëseardhje në klub dhe suksese në vazhdim të karrierës së tij.

Ai ishte pjesë e ekipit KF Fushë Kosova ku kishte paraqitje impresive duke shënuar 19 gola në 24 paraqitje dhe duke ndihmuar që të sigurojë Superligën ish ekipi i tij KF Fushë Kosova.

Kujtojmë, Drita njoftoi edhe për nënshkrimin e Astrit Thaqit. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.