Zyrtare: Behar Maliqi prezantohet te FC Prishtina

Zyrtare: Behar Maliqi prezantohet te FC Prishtina

NULL NULL
5 muaj më parë

Klubi futbollistik Prishtina e ka prezantuar transferin më të ri për edicionin e ardhshëm.

Bëhet fjalë për futbollistin Behar Maliqi.

Transferimin e 33-vjeçarit e ka bërë të ditur edhe klubi “bardhë e kaltër”, në faqen zyrtare.

“Është kënaqësi e madhe për mua të kthehem në klubin ku jam formuar si lojtar. Falënderoj udhëheqjen e klubit dhe trajnerët për besimin që kanë te unë. Shpresoj që vit të jetë i Prishtinës dhe t’i arrijmë qëllimet që i kemi”.

Mesfushori, së fundi për dy edicione ishte pjesë e Llapit në Podujevë.

Linku i plotëL

https://www.facebook.com/FCPrishtina/photos/a.10151888968593538/10159201127748538/?type=3&theater