Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zyrtare: Bashkimi ndanë rrugët me amerikanin Curtis Jones

NULL NULL
11.03.2023 13:28

Klubi i Basketbollit, Bashkimi, ka njoftuar se me marrëveshje të dyanshme ka ndarë rrugët me amerikanin Curtis Jones.

Këtë klubi nga Prizreni, e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku ndër tjerash e ka falënderuar amerikanin për kontributin e dhënë, transmeton Klankosova.tv.

“Klubi bën të ditur se me marrëveshje të dyanshme ka shkëputur kontratën me amerikanin Curtis Jones, të cilin e falënderojmë për kontributin e dhënë dhe i dëshirojmë suksese në karrierë!”, thuhet në njoftim.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.