Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zvicra trefishon epërsinë, Shaqiri ‘detyron’ islandezët të shënojnë autogol

NULL NULL
08.09.2018 19:24

Zvicra ka shënuar golin e tretë kundër Islandës në minutën 53-të përmes një goditje dënimi ku Shaqiri detyrojë mesfushorin islandez Birkir Bjarnson, të fus topin në rrjetën e tij, njofton Klan Kosova.

Goditja e fuqishme e Shaqirit dhe devijimi i mbrojtësit ia bënë të pamundurë pritjen portierit Hannes Halldorosson.

https://www.youtube.com/watch?v=jJXtzIzqkB0

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.