Zveçan, gjuajtje me armë në afërsi të pikë kontrollit nga policia - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zveçan, gjuajtje me armë në afërsi të pikë kontrollit nga policia

NULL NULL
24.02.2023 10:19
Policia e Kosoves

Mbrëmë janë dëgjuar të shtëna me armë në afërsi të pikë kontrollit në Zveçan.

Siç bën të ditur policia në raportin 24 orësh, zyrtarët policorë kanë ndërmarrë masa dhe kanë shkuar në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur nëntë gëzhoja, njofton Klankosova.tv.

Por, të njëjtit nuk kanë hasur në ndonjë person të dyshuar.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.