Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Zoti është shqiptar”, mesazhi që u shfaq në ndeshjen Shqipëria-Ishujt Faroe (FOTO)

NULL NULL
20.11.2023 23:55
Zoti

Një mesazh interesant u shfaq në tribunat e “Air Albania”, gjatë ndeshjes Shqipëria-Ishujt Faroe, e cila përfundoi me rezultat 0:0.

“Zoti është shqiptar”, është mesazhi i cili u shpalos nga tifozët shqiptarë.

Nuk dihet qëllimi i shpalosjes së këtij baneri.

Fotografia është bërë virale në rrjet duke ngjallur edhe diskutime.

Kombëtarja shqiptare e ka siguruar kualifikimin për në “EURO 2024”.

“Djemtë” e Sylvinhos madje e mbyllën kualifikimin në vendin e parë në grupin E.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.