“Zonja e vjetër” e fiton derbin e Torinos - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Zonja e vjetër” e fiton derbin e Torinos

NULL NULL
28.02.2023 23:12
Danilo

Juventus e ka mposhtur me përmbysje Torinon.

“Zonja e vjetër” fitoi me rezultat 4:2.

Gjërat nuk shkuan aq mirë për ekipin e Massimiliano Allegrit, në fillim pasi qysh në minutën e 2-të mysafirët shënuan me Karamoahn.

Rezultati u barazua nga Cuadrado, në minutën e 16-të.

Torinezët kaluan sërish në epërsi Sanabria, në minutën e 45-të.

“Bardh e zinjtë” në ndërkaq e barazuan rezultatin në 2:2 me Danilon, një minutë më vonë.

Ndërkaq golat e fitores për Juventusin i realizuan Bremer dhe Rabiot/Klankosova.tv