23:30, 21 Prill 2019

Aktorja e famshme, Zoe Kravitz, është fotografuar nga paparacët teksa shëtitej rrugëve të New York.

Aktorja dukej shumë bukur, ajo pati të veshur xhinse të shkurtra dhe një pallto ngjyrë lejla.

Kravitz çdo herë komentohet për stilin e saj unik, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë