19:00, 22 Maj 2019

Zoe Kravitz dhe Karl Glusman thuhet se janë martuar.

30 vjeçarja dhe aktori 31 vjeçar, u kurorëzuan në heshtje të mërkurën, sipas Us Weekly, transmeton Klan Kosova.

Thuhet se çifti po planifikon një ceremoni martesore tradicionale në qershor në Francë, por tashmë janë martuar ligjërisht.

Zoe dhe Karl filluan lidhjen në vitin 2016.

View this post on Instagram

??? OUTTAKE 2

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë