Zmadhimi i të pasmeve i kushtoi me jetë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zmadhimi i të pasmeve i kushtoi me jetë

NULL NULL
03/06/2015

Vajza 34 vjeçare Kelly Mayhew, vendosi që t’i zmadhojë të pasmet, por për këtë kishte zgjedhur një formë ilegale.

Ajo këtë ndërhyrje e bëri në një bodrum të një shtëpie private.

Pasi implantet e paliçencuara u vendosën në të pasmet e vajzës, ajo filloi të ketë problem me frymëmarrje dhe humbi jetë.

Pas kësaj, ‘doktoresha’ ilegale e cila e kreu procedurën është arratisur dhe kërkohet nga policia.

kelly