Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zjarr te Tregu i Gjelbër të Prishtinë

NULL NULL
nga Albert Bajrami 08.06.2023 22:58
zjarr
Zjarr, fotoilustrimi

Një zjarr ka shpërthyer mbrëmjen e sotme tek Tregu i Gjelbër në Prishtinë.

Komandanti i Zjarrfikësve të Prishtinës Malë Gashi, ka dhënë detaje për Klankosova.tv lidhur me rastin.

“Janë duke u djegur disa tezga”, tha ai për Klankosova.tv

Klankosova.tv do t’ju mbajë të informuar për detaje tjera/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.