Zjarr në Institutin e Mjekësisë Ligjore - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zjarr në Institutin e Mjekësisë Ligjore

NULL NULL
25.03.2023 22:49
Lajmi i fundit

Ministria e Drejtësisë ka njoftuar se në orët e mbrëmjes, në ndërtesën e Institutit të Mjekësisë Ligjore, ka shpërthyer një zjarr.

Sipas njoftimit, të menjëhershme kanë qenë intervenimet e zjarrfikësve.

“Policia është në vendin e ngjarjes po ashtu edhe zv. Ministri, Blerim Sallahu”.

“Sipas informacioneve që kemi aktualisht nga vendi i ngjarjes, nuk ka dëme që janë shkaktuar nga zjarri. Personat përgjegjës tashmë po merren me shkaqet e shpërthimit të zjarrit”, ka njoftuar MD-ja. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS