Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zjarr në fshatin Samadrexhë të Vushtrrisë

NULL NULL
23.09.2023 19:58

Zjarri ka kapluar një pjesë të fshatit Samadrexhë nga komuna e Vushtrrisë.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë dërguar pamje, ku shihet që zjarri ka përfshirë një pjesë të fshatit.

Përndryshe, njëlloj edhe komuna e Prizrenit është duke u ballafaquar me zjarre.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.