11:02, 11 Shkurt 2019

Zjarr i përmasave të mëdha është përhapur në zonën e Orikumit.

Një sipërfaqe e konsiderueshme me shkurre ka marrë flakë. Zjarri është ndihmuar edhe nga era e fuqishme.

Dy zjarrfikëse janë duke punuar për fikjen e zjarrit.

Ndërkohë që rrezikohen tre banesa dhe tre lokale në atë zonë. /Top Chanel/

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë