Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Zihemi mirë fare”, Rose flet për bashkëshortin në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:35
rose
rose

Rose është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo me disa nga banorët e BBVK-së ka folur për raportin me bashkëshortin e saj, përcjell Klankosova.tv.

“Zihemi mirë fare ne”, është shprehur Rose.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme