22:32, 28 Janar 2020

Nga shpërthimi që ndodhi natën e sotme në Zhur të Prizrenit ka mbetur i vdekur një polic, dy të tjerë të lënduar si dhe një qytetar.

Klan Kosova mëson se qytetari i lënduar është një fëmijë 12 vjeçar i cili ka marrë lëndime në sy.

Njësitet policore relevante dhe stafi menaxhues i PK-se kanë dalur në vendin e ngjarjes, njofton Klan Kosova.

Për informacione tjera do tju njoftojmë..

Konkurs Pune

Lexo më shumë