Zhdukja misterioze e një familje në Francë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhdukja misterioze e një familje në Francë

NULL NULL
01/03/2017

Policia franceze ka hapur rastin për hetimin e zhdukjes së mistershme të një familje prej katër anëtarësh në Francën Perëndimore.

Kjo familje është zhdukur para dy javësh dhe hetimi për një vrajse të mundshme të kësaj familje, është hapur pasi janë gjetur njolla të gjakut në shtëpinë e familjes së kësaj familje.

Raportet e para sugjerojnë që babai i kësaj familje vuante nga depresioni kurse djali i tij kishte probleme të tjera psikologjike, transmeton Klan Kosova.

Të katër anëtarët e familjes janë parë për herë të fundit më 16 shkurt.