Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një vajzë nga Rezniku i Vushtrrisë

NULL NULL
27.03.2023 09:08
zhdukja

Një prind nga Rezniku i Vushtrrisë ka bërë të ditur se vajza e tij është dalë nga shtëpia të shtunën, dhe nuk është kthyer më.

Në raportin e policisë thuhet se sipas babait në fjalë, hera e parë është që vajza e tij del nga shtëpia dhe ai nuk e di vendndodhjen e saj,

Me urdhër të prokurorit është iniciuar rasti, rasti është duke u hetuar, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.