Zhduket një vajzë në Prishtinë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një vajzë në Prishtinë

NULL NULL
01/03/2017

Një grua nga Prishtina ka raportuar në polici se vajza e saj 16 vjeçe është zhdukur që nga data 27 shkurt.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se ankuesja ka treguar se vajza e saj që nga ajo datë ka dalë nga shtëpia dhe më nuk dihet vendndodhja e saj, njofton Klan Kosova.