Zhduket një vajzë në Gjilan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një vajzë në Gjilan

NULL NULL
09/01/2020

Një grua e komunitetit ashkali nga Gjilani ka raportuar dje në polici se vazja e saj është zhdukur.

Ajo tha se vajza e saj ishte larguar nga shtëpia më 4 janar dhe se nuk kanë njohur për vendndodhjen e saj.

Nga policia thonë se rasti është duke u hetuar, njofotn Klan Kosova.