Zhduket një person nga Gjilani - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një person nga Gjilani

NULL NULL
16/01/2020

Të mërkurën rreth orës 08:00 të mëngjesit është raportuar për një djalë të zhdukur në Gjilan.

Një burrë ka raportuar se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij, transmeton Klan Kosova.

Rasti mbetet duke u hetuar.

klankosova.tv