Zhduket një person në Shtime - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një person në Shtime

NULL NULL
30.01.2023 13:45

Një person është raportuar i zhdukur  në Shtime. Ai dyshohet se ishte larguar nga shtëpia mëngjesin e së enjtes.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti vazhdon të hetohet.