Zhduket një person në Pejë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një person në Pejë

NULL NULL
20.03.2023 09:06
Zhduket nje person

Një person është raportuar i zhdukur në Pejë.

Rastin në polici e ka njoftuar një grua e cila ka thënë se viktima ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.