Zhduket një grua në Prizren - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një grua në Prizren

NULL NULL
08.05.2023 09:25

Një grua nga Prizreni ka raportuar në Polici se një grua është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës bëri të ditur se është duke e hetuar rastin.